Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  • Tarih

    3 - 10 Aralık 2022

  • Fuar Alanı

    Anadolu Grubu’nun en köklü şirketlerinden Çelik Motor, kurulduğu 1960 yılından bugüne kadar isim ve yapısını değiştirmeden, aralıksız olarak sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket olma unvanını başarıyla taşıyor.

  • Ziyaret Saatleri
  • Organizatör
  • Fuarı Paylaş

Anadolu Grubu’nun en köklü şirketlerinden Çelik Motor, kurulduğu 1960 yılından bugüne kadar isim ve yapısını değiştirmeden, aralıksız olarak sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket olma unvanını başarıyla taşıyor. Çelik Motor, sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini 2022 yılında yeni markası Carwizz Oto Ekspertiz'e taşıdı. Türkiye’deki kurumsal firmalara ve son tüketiciye tecrübesi ile bağımsız, tarafsız ve profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmeti vermektedir.

Müşteri odaklı yapısı, tecrübeli ve hızlı hizmet anlayışıyla Carwizz Oto Ekspertiz, güvenilir ve alanında uzman ekibiyle bağımsız profesyonel ekspertiz hizmetini araç almak ya da satmak isteyen tüm tüketicilerle buluşturmaktadır. Ayrıca son teknoloji ekipman ve dijital altyapı ile desteklenen Carwizz Oto Ekspertiz, yeni nesil mobil ekspertiz deneyimi ile sektöre yön vermektedir. Tecrübeli ustaları, müşterilerin bulunduğu konuma gidip mevsimsel etkiler de dahil olmak üzere araçları detaylı olarak inceledikten sonra ekspertiz raporu sunmaktadır. Böylece herhangi bir soru işaretine yer bırakmayacak şekilde araç alım satımı yapılması sağlanmaktadır.