Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  • Tarih

    2 - 10 Aralık 2022

  • Fuar Alanı

    Anadolu Grubu’nun en köklü şirketlerinden Çelik Motor, kurulduğu 1960 yılından bugüne kadar isim ve yapısını değiştirmeden, aralıksız olarak sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket olma unvanını başarıyla taşıyor.

  • Ziyaret Saatleri
  • Organizatör
  • Fuarı Paylaş

İkinciyeni

Anadolu Grubu’nun en köklü şirketlerinden Çelik Motor, kurulduğu 1960 yılından bugüne kadar isim ve yapısını değiştirmeden, aralıksız olarak sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket olma unvanını başarıyla taşıyor. Çelik Motor, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi ve sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini dijitale taşıyarak 2013 yılında ikinciyeni.com markasını kurup; açık artırma yöntemiyle ikinci el araç alım satımına başladı.

Online olarak şeffaf bir şekilde araç alıp satmanızı sağlayan ikinciyeni.com’da işlemlerin tamamı profesyonel ekibimiz tarafından yönetiliyor ve  kullanıcılar herhangi bir sorun ile karşılaşmadan güvenle araç alım satım işlemi gerçekleştirebiliyor.

Bugün ikinci el araç sektöründe kılavuz marka konumuna ulaşan bir marka olarak yılda 127 bin adet araç satışı gerçekleştirmenin yanı sıra sektörde ilklerin markası olmaya devam ediyoruz. ikinciyeni.com’a özel olarak geliştirdiğimiz yapay zeka uygulamamız Carwizz ile kullanıcılar araçların fiyat öngörüsüne hızlı birkaç adımda ulaşabiliyor Güvenilir ekspertiz raporu sağlayan Carwizz’de mevsimsel etkiler de dahil olmak üzere araçlar, en ince detayına kadar inceleniyor ve soru işaretine yer bırakmayacak şekilde satış yapılması sağlanıyor.

Yenilikçi hizmet anlayışımız ile faaliyetlerimizi sürdüren bir şirket olarak , online açık artırmanın yanı sıra “Kullanırken Sat”, “Nakit Sat”, “Takas İndirimi”, “Lojistik Hizmeti” gibi kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına yönelik farklı hizmetlerimizi de devreye aldı. Ek olarak, platform üzerinden satılan araçların noter satış fiyatını şeffaf bir şekilde yayınlayarak sektörde bir ilki daha gerçekleştirdik.

ikinciyeni.com olarak yeni nesil hizmetlerimizle, araç sahibi olmak isteyen herkesi, hayallerindeki araçlarla buluşturmayı hedefliyoruz.