Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

OTOMOBİL İHTİYAÇLARINIZA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Sürdürülebilir Kalite, Dinamik Yapı, Marka Güvenilirliği

OTOMOBİL İHTİYAÇLARINIZA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

2-A Grup Otomotiv2-A Grup Otomotiv Ailesi, on yılı aşkın süredir otomotiv sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren firmalardan oluşmaktadır. Günlük araç kiralama tarafında kurumsal markaların çatısı altında bulunan ofisleri ile hizmet sunmaktadır.

2010 yılında otomotiv alanında bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara profesyonel çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkan 2-A Grup Otomotiv, kuruluşundan günümüze süregelen kaliteli ve yenilikçi uygulamalarıyla sektörde saygın bir yer edinmiştir. Ulusal ölçekte araç kiralama, ikinci el araç alım-satımı, ekspertiz ve değerleme hizmeti, araç sigortası alanlarında Türkiye’nin en güvenilir markalarıyla iş birliği yürütmekte, kullanıcı öncelikli stratejilerin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinde öncü olmaktadır.

Devamı

FAALİYET ALANLARIMIZ

Global markalarla iş birliği kültürü, tüketici ürünlerinde marka güvenilirliği, güçlü kurumsal yönetim anlayışı ile faaliyette bulunduğumuz her alanda yüzümüz ileriye dönük…

Araç Kiralama Hizmeti

Araç Kiralama Hizmeti

2-A Grup Otomotiv, Anadolu Grup markası olan Garenta ve uluslararası çapta hizmet yürüten Hertz firmalarının kurumsal bayiliğini yürütmektedir.

Devamı

Araç Alım Satımı

Araç Alım Satımı

2-A Grup Otomotiv, Anadolu Grubu’nun en köklü şirketlerinden Çelik Motor’un markası olan ikinciyeni.com’un bayiliğini yürütmektedir. İkinci el araç alım satımı konusunda tüketici lehine birçok yenilikçi uygulamayı hizmet alanlarına taşıyan Grubumuz, online açık artırmanın yanı sıra “Kullanırken Sat”, “Nakit Sat”, “Takas İndirimi”, “Lojistik Hizmeti” gibi farklı hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır. 2-A Grup Otomotiv, ikinciyeni.com’un Diyarbakır bayiliğini devam ettirmekle birlikte İstanbul’da Otostat projesi ile ikinci el alanında hizmet vermektedir.

Devamı

Sigorta Hizmetleri

Sigorta Hizmetleri

2-A Grup Otomotiv, sigorta alanında kendi markası olan Sigortanom ile hizmet vermektedir. Dijital sigortacılık alanında, ileri teknolojik alt yapısı ve uzman ekibiyle hizmet sunan Sigortanom, Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin, onlarca sigorta paketi arasından konut, kasko, sağlık, seyahat, trafik sigortası gibi tüm ihtiyaçlarınıza uygun tekliflere ulaşmanızı sağlamaktadır.

Devamı

Güvenilir Ekspertiz

Güvenilir Ekspertiz

2-A Grup Otomotiv, ekspertiz ve değerleme alanında Anadolu Grup güvencesi ile tüketiciler için güven noktasını oluşturmaktadır. Yılda 127 bin araç satışı gerçekleştiren ve ikinci el sektöründe kılavuz marka konumuna ulaşan ikinciyeni.com’a özel olarak geliştirilen yapay zekâ uygulaması Carwizz ile kullanıcılar araçların fiyat öngörüsüne hızlı birkaç adımda ulaşabilmektedir.

Devamı

KURUCULARIMIZ

Zuhat Hasip AYDIN

2-A Grup Otomotiv Kurucu Ortağı

2011 yılında kardeşi Mehmet Caner Aydın ile kurduğu 2-A Grup Otomotiv, tüketicilerin otomotiv ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretme amacıyla faaliyetlerine başladı. Aydın’ın kurucu ortağı olduğu 2-A Grup Otomotiv, iş hayatına global markalarla iş birliği yaparak aynı zamanda kendi markalarını da geliştirerek devam etti

Devamı

Mehmet Caner AYDIN

2-A Grup Otomotiv Kurucu Ortağı

2011 yılında kardeşi Zuhat Aydın ile birlikte kurucu ortağı olduğu 2-A Grup Otomotiv firması ile sektöre giriş yaptı. Kurulumu, markalaşması ve gelişimi üzerinde belirleyici bir rol oynadığı firma, araç kiralama, ikinci el araç alım satımı, sigorta hizmetleri ve ekspertiz değerleme alanlarında hizmet veriyor.

Devamı

2-A Otomotiv, ulusal ölçekte alanlarında
Türkiye’nin en güvenilir markalarıyla iş birliği yürütmekte, kullanıcı öncelikli stratejilerin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinde öncü olmaktadır.

HABERLER & DUYURULAR