Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hakkımızda

2010 yılında otomotiv alanında bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara profesyonel çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkan 2-A Grup Otomotiv, kuruluşundan günümüze süregelen kaliteli ve yenilikçi uygulamalarıyla sektörde saygın bir yer edinmiştir. Ulusal ölçekte araç kiralama, ikinci el araç alım-satımı, ekspertiz ve değerleme hizmeti, araç sigortası alanlarında Türkiye’nin en güvenilir markalarıyla iş birliği yürütmekte, kullanıcı öncelikli stratejilerin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinde öncü olmaktadır.

Global markalarla ortaklık kültürü

2-A Grup Otomotiv, ülkemizin en köklü şirketlerinden biri olan Anadolu Grup ile kurumsal anlamda iş birliği içerisindedir. Araç kiralama alanında Garenta, ikinci el araç alım satımı konusunda ikinciyeni.com, ekspertiz ve değerleme alanında Carwiz markalarının bayiliklerini yürütmektedir. Ayrıca uluslararası araç kiralama markası olan Hertz’in de bayilik hizmetini vermektedir. Söz konusu alanlarda Anadolu Grup güvencesi ile kullanıcılara güvenli hizmet sunmakta, tüketici lehine yeni nesil birçok uygulamayı hayata geçirmektedir.

Kurumsal kültürle gelişen markalarımız

2-A Grup Otomotiv, Anadolu Grubu ile çalışmakla birlikte sektörde kendi markalarını yaratarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Perla Araç Kiralama ile İstanbul Otostat ofisinde filo kiralama hizmeti vermektedir. Yine 2-A Grup markası olan Sigortanom ile tüketicilerin sigorta ihtiyaçlarına yanıt olmaktadır. 2-A Grup Otomotiv, faaliyetlerini Diyarbakır, Denizli, Mardin, Konya ve İstanbul’da yürütmekte, ülke çapında geniş bir alana hitap etmektedir.

Dinamik yapı, kurumsal kültür

Global markalarla iş birliği kültürü, tüketici ürünlerinde marka güvenilirliği, güçlü kurumsal yönetim anlayışı ile faaliyette bulunduğumuz her alanda yüzümüz ileriye dönük… Sürdürülebilir kalite ve kurumsal yapımızı, yeniliğe ve ilerlemeye açık dinamik bir anlayışla zirveye taşımayı hedefliyoruz. Hayatlarına dokunduğumuz tüketicilerde değer yaratmak, hedeflerine ulaşmalarına aracılık etmek, bölge ve ülke ekonomisini ilerleten kaldıraç olabilmek, sektörümüze yön verecek yenilikçi uygulamalara imza atmak temel ilkelerimizi oluşturuyor.