Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  • Tarih

    1 - 2 Ekim 2022

  • Fuar Alanı

    Garenta markasını, diğer global ve kurumsal araç kiralama şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği, tamamen müşterilerinin konforu ve mutluluğu düşünülerek geliştirilen teknolojik altyapısıdır.

  • Ziyaret Saatleri
  • Organizatör
  • Fuarı Paylaş

Garenta

Kısa dönem araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan, yeni nesil araç kiralama sloganı ile faaliyete geçen Garenta, Anadolu Grubu’nun tüm şirketleri gibi sektöründe ayrışan, fark yaratan bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.

%100 Anadolu Grubu sermayesi ile kurulan Garenta, global bir marka olma vizyonuna sahip tek Türk araç kiralama markasıdır. Marka, iş veya özel maksatla kiralama yapan müşterilerin, beklentileri doğrultusunda kurumsallığa sahip ama aynı zamanda da kendi ülkelerine ait ve samimi buldukları bir marka beklentileri düşünülerek ortaya çıkarıldı.

.Garenta markasını, diğer global ve kurumsal araç kiralama şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği, tamamen müşterilerinin konforu ve mutluluğu düşünülerek geliştirilen teknolojik altyapısıdır.

Garenta, araç kiralama sürecinin her adımında güven ve destek sağlıyor. Müşterinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerini geliştiren Garenta, araç kiralayan müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak, beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefliyor.